Хипер тежок 20-волт литиум-јонски работни места Bluetooth радио, нова состојба
  • Ново

Хипер тежок 20-волт литиум-јонски работни места Bluetooth радио, нова состојба

DEN 0.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Хипер-тешкиот 20 V литиум-јонски Bluetooth радио ви овозможува да слушате на работни места, дома или во гаражата. Овој Bluetooth зборува со радио ќе ви игра омилени станици или ќе се поврзе со вашиот уред за сите вас музички потреби. Радиото ќе работи на хипер тешка батерија од 20 V или кога ќе се вклучи ќе наполни хипер тешка батерија од 20 V. Хипер -тешкиот Bluetooth радио исто така има прилагодлива антена за да ги собере локалните радиостаници. Повеќе канали. Bluetooth врска. Лесна, преносен дизајн. Исто така, ќе го наполни вашиот телефон. Вклучен кабел за напојување на наизменична струја.