Носење на Расел Менс
  • Ново

Носење на Расел Менс

DEN 0.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Останете кул и удобно во печатениот резервоар за активни мрежи на Расел Биг. Изграден со амортиран дизајн на печатена мрежа за подобрување на протокот на воздух и DRI-Power 360 технологија за влага за влага за да ја избрише потта од вашето тело. Измислувањето на истегнување ви овозможува слобода на движење и флексибилност. Дизајнот на капки помага да се задржи кошулата да се вози нагоре за време на тренингот и ознаката бесплатна етикета на вратот е одлична за целиот ден удобност. Овој стил без ракави овозможува целосен опсег на движење за време на која било активност и има дизајн за обука што се наоѓа малку поблиску до телото. Dri-Power 360 Technology Cils се пот оддава од телото ве одржува ладно и суво. Изработката на истегнување обезбедува слобода на движење и флексибилност. Секоја ткаенина од мрежа ве одржува кул за време на вежбањето. Дизајнот на опашката помага да се спречи возењето за време на тренингот. Стил без ракави обезбедува целосен опсег на движење. Означете бесплатна етикета на вратот за помалку иритација. Обука одговара. 88% полиестер/12% спандекс. Машина за перење. Достапно во разновидни бои и проширени големини. Увезени.