Nuloom Maddy рачно изработено јута и кожа глобален инспириран племенски раб област килим, 9 '12', природно
  • Ново

Nuloom Maddy рачно изработено јута и кожа глобален инспириран племенски раб област килим, 9 '12', природно

DEN 1.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Комбинација на зашеметување на јута и кожа, оваа област е рачно изработена во Индија и има топли тонови и привлечен привлечност. Фринг -рабовите додаваат на убавината на овој стилски и уникатен килим. Дизајнирано да надополни низа стилови на украси и палети на бои. Овој килим е зачудувачки и разноврсен. Nuloom Maddy рачно изработен јута и кожа глобален инспириран племенски раб област килим. Flat Weave. Направено во Индија. Материјал : 60% јута, 40% кожа. Поддршка : Нема поддршка. Поставување : затворен. Препорачани соби : спална соба, трпезарија, дневна соба, ходник, кујна. Вклучува Фринге.