Ove Decors Tampa-Pro 37- in. W in. H Правоаголен пивот без рабно катче за туширање во црна боја во црно
  • Ново

Ove Decors Tampa-Pro 37- in. W in. H Правоаголен пивот без рабно катче за туширање во црна боја во црно

DEN 1.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Туш врата со полици. Ove Decors бескрајните 37 13/16 во тампа-про комплетот за врата за туширање со шарки за шарки има модерен, минималистички дизајн кој ја спарува високата функционалност со современ стил. Комплетот доаѓа со хардвер за врвен квалитет, полн со елегантна црна завршница и вклучува 23 во панел со широка врата, 14 во широка влезна панел, 33 во широк страничен панел, идеален за инсталација на агол. Сите панели се направени од премија 8мм (5/16 ”) дебело овластено стакло. Вклучени се три аголни полици. Погодните полици на аголот го прават миењето едноставно со одржување на вашите производи во должина на рацете во секое време. 37 13/16 во ширина x 34 13/16 in. Длабочина x 72 in. Висина, модел : TP0153401. Рамка за реверзибилна инсталација на вратите со вграден магнет на вратата за безбеден и тесен близу. Нема повеќе протекувања, нема повеќе влажни подови . Премиум заштитното стакло обложување го олеснува чистењето и заштитувањето од ѓубриво од сапун и вар. Сертифициран од Советот за сертификација на застаклување на безбедност (SGCC). Технологија Metal Guardã - Премиум заштитна метална облога за да го задржите вашиот хардвер сјаен за наредните години . Вклучена е преголема рачка во хромирана завршница. 5-годишна гаранција на стаклени панели и 1 година гаранција на хардвер . Користете ја алатката за конфигуратор за туширање Ove за да го прилагодите и изградите вашиот туш за соништа за вашиот уникатен простор. Прегледајте го упатството за упатства PDF за детални димензии на производот за да се осигурате дека комплетот за туширање е правилен за мерењата на вашата бања.