Сет за јадење со внатрешен двор од 7-парчиња Редфорд, седишта 6
  • Ново

Сет за јадење со внатрешен двор од 7-парчиња Редфорд, седишта 6

DEN 7165.12

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Опуштете се и ценете го времето во удобноста на Redford 7-парчиња за јадење во внатрешен двор, седишта 6. Овој сет на мебел за внатрешен двор има цврста челична конструкција со завршна обложена во прав, што обезбедува нов изглед. Столчињата доаѓаат со УВ-заштитени перничиња за дополнителна удобност. Врвот на калената стаклена маса го олеснува чистењето и одржувањето. Сет за јадење со внатрешен двор од 7 парчиња Redford, Seats 6 доаѓа со едногодишна гаранција со ограничена рамка и ткаенина. Сет за трпезари за јадење со 7 парчиња Redford, седишта 6 : Табела : прашок обложена челична рамка. Темен стакло врвот. Дупка за чадор. Димензии на табелата : 162 L X 95 W X 71,5 H cm/63,78 L x 37,40 W x 28,15 h во. Столици : Вклучува шест столчиња со перници. Секој стол поддржува едно лице до 250 фунти. Димензии на столчиња : 68,5 L X60.5 W X 86,5 H cm/26.97 L x 23.82 W X 34.06 H IN. Перници и ткаенина : Перница ткаенина : Тајван Олинфен. Перница : Тајван полиестер. УВ заштитен. Информации за производителот : Сет за мебел за внатрешен двор # : FSS10009 ST-A Тежина : 135,23 фунти кутија 2 Димензии : 168 L x 101 W x 8 h; Тежина : 62,17 фунти за поддршка на клиентите, прашања и проблеми Ве молиме контактирајте со нашиот број на услуги на клиентите на : (866) -905-4107.