Women'sенски широки телесни слабини велур велур со средно-калфски чизми
  • Ново

Women'sенски широки телесни слабини велур велур со средно-калфски чизми

DEN 2.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Чизмите со клинки од Brinley Co. се карактеризираат со меки велур на велур, кои се издигнуваат со средно-телес со слабиот изглед и внатре во патент. Наредените клинови потпетици Додадете го префектот живот за да создадете ласкава силуета и заоблените прсти го завршуваат изгледот. Висина на пета : 3-инчен. Тип на пета : клин. Висина на платформата : 1-инчен. Висина на вратилото : 15 инчи. Обем на теле : 16 1/2 инчи. Ширина на чевли : Среден. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Фаукс велур. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.