Бринли Ко.
  • Ново

Бринли Ко.

DEN 1.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Повлечете го удобниот стил со удобни чевли за удобност од Brinley Co. Овие чевли се карактеризираат со велур на велур со декоративна ласерска текстура на пинола. Подножјето на удобност со удобност обезбедуваат дополнителна удобност и подигнати текстурирани надворешни страни го комплетираат дизајнот Овие чевли за лопари се направени со велур со велур и материјали изработени од вештачки. На дизајнот се истакнува тркалезна пети. Висина на пета : 1/2-инчен. Тип на потпетица : единствена. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Среден. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Фаукс велур. Материјал од надворешната страна : гума. Подножје : Удобност. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.