Спалдинг момчиња активни панталони со џогер, 2-пакувања, големини 4- хаски
  • Ново

Спалдинг момчиња активни панталони со џогер, 2-пакувања, големини 4- хаски

DEN 1.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

За време на игра и пошироко! Ажурирајте го атлетското носење на вашето момче со оваа двојна џогери од мрежа од Спалдинг. Совршени за сите активности од лов до училишни денови до вежбање, овие разноврсни џогери имаат два џебови за да ги држат неговите задолжителни средства додека тој е во движење. Со удобна, стилска комбинација, џогерите на овие момчиња се направени во супер-мека полиестерска мрежа. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 џогери. ФИТ : Опуштено. Затворање : стил на влечење; Еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : 2 странични џебови имаат најважни работи. Карактеристики : Печатење на Brushstroke на еден џогер пан. Момчиња џогери од Спалдинг.