Фармерки со Софија од Софија Вергара, женска душичка, фустан од џемпер
  • Ново

Фармерки со Софија од Софија Вергара, женска душичка, фустан од џемпер

DEN 2.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Додадете ја вистинската рамнотежа на привлечноста и мистеријата со овој џемпер фустан од фармерките на Софија во силуета со фигури со секси душичка деколте и страничен отвор. Исклучиво на. Para nuestra comunidad de habla Hispana : Llega al Punto de Equilibrio entre la seducción y el misterio con este vetido suéter de sofia rece que cuenta con una silueta que que que que estiliza tu figura, несериозна ескоте коразан Ексклузивен en. Материјал : 53% памук/27% полиестер/20% најлон/53% алгодон; 27% полиестер; 20% Nailon. Грижа : Машината за перење/лавар. Земја на потекло : Увезен/Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5'9 "и носи големина S/la Modelo Mide 5'9" Y Viste Una Talla Pequeña "S". Fit : Опремена/Talle Ajustado. Должина : MIDI должина; 48 "Долга од високата точка на рамото за големината s/largo a media pierna; 48" de largo desde la parte más alta del hombro para la talla pequeña "s". Затворање : Стил на пуловер со само -вратоврска/estilo pulóver con lazo ajustable. Ракави : Долги ракави/Манга Ларга. Ockебови : Ниту еден/грев болилос. Карактеристики : ДЕЦЕРНА ДЕЦЕНЦИЈА; Ребрестиот плетено тело; Страничен отвор/ескоте коразин; Tejido de Punto Acanalado; Абертура латерална. Ondенски душо џемпер фустан од фармерки од Софија од Софија Вергара. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.