Уникатни поволни цени, женски отворени пети на пети на пети на бујни високи блок -пета сандали
  • Ново

Уникатни поволни цени, женски отворени пети на пети на пети на бујни високи блок -пета сандали

DEN 1.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Пар на високи потпетици со отворен пети со лента за чипка, бујни потпетици и удобен материјал за велур со мека влошка. Забележете дека бојата може да варира малку според поставките на мониторот. Ве молиме, проверете ја табелата за мерење на големината пред да нарачате. Големина на табелата (во инчи) Големина на САД - Големина на Велика Британија - Големина на ЕУ - Пети до пети - висина на пета5.5 - 3.5 - 36 8 6/7 - 3 1/76.5 - 4.5- 37 9 1/8 - - 3 1/77 5 - 38 9 3/8 - 3 1/78 - - 6 - 39 9 5/8 - 3 1/79 7 - 40 9 7/8 3 1/79,5 7,5 41 10 1/6 3 1/7 Единствени поволни цени Openенски отворен пети чипка на бујни високи блок-пета сандали Вампи : Фаукс велур; Аутсала : гума; Пета : Абс. Чипка на сандали со блок потпетици. Отворен пети. Чунки пета. Висина на пета : 3 1/7 инчи.