Едноставно Дејзи, 14 20 Забава на сонцето жолта декоративна лента на отворено
  • Ново

Едноставно Дејзи, 14 20 Забава на сонцето жолта декоративна лента на отворено

DEN 0.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Со комбинацијата на смели бои и стил на плажа, оваа перница на отворено ќе го направи вашиот декор зрачен! Сигурно ќе уживате во крајбрежниот стил донесен во вашата домашна учтивост на Е од едриличар, сонце и забава во сонцето жолти ленти на отворено. Оваа перница на отворено е совршена за кој било трем, палуба, внатрешен двор или кој било друг простор надвор од вашиот дом! Едноставно маргаритка, забава на сонцето жолта лента на отворено перница : мек вртено полиестер екстериер. Зачудувачки дизајни отпорни на временски услови. Отпорен на мувла и мувла. Faux down. Зашиено затворање/квадрат/реверзибилно. Препорачано место чисто.