Wonder Nation Girls 4- & Plus што одговараат на zip up terry oodie and Shorts, сет на облеки од 2 парчиња
  • Ново

Wonder Nation Girls 4- & Plus што одговараат на zip up terry oodie and Shorts, сет на облеки од 2 парчиња

DEN 3.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Поставување на качулка и шорцеви се совршени за забавата и фабриката девојка во вашиот живот. Таа ќе ги сака патентите со патенти и териите со повеќе чудни отпечатоци. Се продава исклучиво на и. Вклучува худи и шорцеви. Худи : Затворање на поштенски преден; Конструкција со капи; предни отворени џебови; ребрести манжетни и полите. Шорцеви : еластична половината со влечење; печатење на сите; ролна раб по полите. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени.