Чаиза за складирање на Лина, беж
  • Ново

Чаиза за складирање на Лина, беж

DEN 5632.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Оваа модерна, стилска складирање е атрактивен и функционален додаток на кој било простор. Тој нуди удобно седење со складирање за предмети како што се постелнина и перници. Ова разноврсно парче ќе одговара со скоро секој декор. Чаис за складирање на Лина, беж : модерна, стилска складирање. Скриено складирање под седиштето. Материјали : тврдо дрво, памук и МДФ. Заврши нозете : Црно. Материјал за тапацир : памук. Боја на тапацир : Беж. Пополнување на тапацир : полиуретанска пена. Потребно е собрание. Димензии : 63 "W x 25,5" D X 31 "H. Висина на седиштето : 18". Скриени димензии на складирање : 46 "w x 20,25" d x 4 "ч.