Вашата зона Кијара со целосна големина мансарда со скалила, бело
  • Ново

Вашата зона Кијара со целосна големина мансарда со скалила, бело

DEN 1.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Креветот со целосна големина на вашата зона е целосно прилагодливо решение за спиење, студија и складирање што го носи својот преклопен дизајн што ќе ви помогне да побарате многу потребен простор во вашата спална соба. Фабрикувана со цврста конструкција на дрво и смела бела завршница, овој кревет има погодно подрачје под креветот за да се интегрира Т.В област, дневна или работна станица. Степадерот со лесна искачување обезбедува безбеден пристап горе-долу, додека целосните чувари обезбедуваат безбедно искуство за спиење ноќта по ноќта. Вистинска изјава и за стил и за функционалност, креветот со целосна големина на вашата зона е направена со цврсти панели на таблата и подножјето и ќе направи прекрасен додаток во просторијата на секое дете. Вашата зона Kiarah целосна големина мансарда кревет со скала, бел традиционален мал простор со целосен големина мансарда со скалила, чувари со целосна должина и цврста табла со табла и подножје. Скалата може да се постави од двете страни . Мебел за спални соби дизајниран со цврста дрвена конструкција и карактеристики на дозволата под кревет што може да се претвори во биро, игра, дневна или простор за складирање . сместува стандарден душек со целосна големина (продаден одделно). Не е потребна дополнителна пролет или фондација за кутии благодарение на дрвото од дрво . се испорачуваат во една кутија. Потребно е склопување, вклучен хардвер. 1-годишна ограничена гаранција . Димензии на производот : 80,5 "L x 79,25" W X 72 "H. Ограничување на тежината : 250 lbs. Нето тежина : 127,87 bs. Димензии на испорака : 78,5" L x 21,5 "W x 8.25" H. Бруто тежина : 137,79 фунти.