Сет за јадење со цвеќиња од цвеќиња со чадор
  • Ново

Сет за јадење со цвеќиња од цвеќиња со чадор

DEN 1.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Потребно е собрание. Златното применето злато запечатено со јасен палто. Дво-тон ткаена природна боја полиестерска перница. Најлон се лизга на нозете за стабилност. Хардвер од не'рѓосувачки челик. Table Dimensions : 48 in. W X 48 in. D X 29 in. H. Chair Dimensions : 25.1 in. W X 26.7 in. D X 36.5 in. H. By combining outdoor elements such as ceremonial and abstract floral designs, the Floral Blossom Dining Set by Домашниот стил е оживеан. Овој сет е конструиран од леано алуминиум во прав обложена со таупе со дво-тон ткаени природни обоени полиестерски перници. 48-инчната маса на отворено и четири столчиња со рака се одликуваат со рачно применето злато, запечатено со јасен палто за заштита Атрактивен дизајн, 2-инчен чадор со црна капа, најлонски лизгања на нозете за стабилност, чадор за механизам на навалување и цветно цвеќе Дизајниран штанд за чадор. Елегантен дизајн и цврста конструкција, ова парче е завршено со хардвер од не'рѓосувачки челик. Потребно е собрание. Комплетот вклучува табела од 48 инчи, четири столчиња за рака w/ перничиња, чадор и штанд за чадор. Големина на табелата : 48 W 48 D 29 H. Големина на столот : 27 W 25.25d 36,5 H. Потребно е собрание. Златното применето злато запечатено со јасен палто. Дво-тон ткаена природна боја полиестерска перница. Најлон се лизга на нозете за стабилност. Хардвер од не'рѓосувачки челик. Table Dimensions : 48 in. W X 48 in. D X 29 in. H. Chair Dimensions : 25.1 in. W X 26.7 in. D X 36.5 in. H. By combining outdoor elements such as ceremonial and abstract floral designs, the Floral Blossom Dining Set by Домашниот стил е оживеан. Овој сет е конструиран од леано алуминиум во прав обложена со таупе со дво-тон ткаени природни обоени полиестерски перници. 48-инчната маса на отворено и четири столчиња со рака се одликуваат со рачно применето злато, запечатено со јасен палто за заштита на атрактивен дизајн, 2-инчен чадор за чадор со црна капа, најлонски плочки на нозете за стабилност, TIL.