Машка црна и сребрена тон удобност се вклопува во венчален бенд во титаниум
  • Ново

Машка црна и сребрена тон удобност се вклопува во венчален бенд во титаниум

DEN 3.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Машката црна и сребрена удобност во Ораво, се вклопува во титаниумскиот венчален бенд прстен е елегантно, софистицирано парче. Изработено е од титаниум за издржливост. Овој прстен од 8мм е црн со две паралелни линии на вметнување што го обиколат опсегот. Контрастот на црните и сребрените бои додава интерес и стил. Овој титаниумски прстен е одличен избор за гардероба на секој човек. Добро оди со обична, деловна и формална облека. Овој машка и сребрена удобност во Ораво, вклопува во титаниумскиот венчален бенд, прави прекрасен подарок. Ова парче вклучува кутија подготвена за подароци за потпис. Црна и сребрена удобност се вклопуваат во титаниумскиот свадбен бенд. 8 мм во ширина. Конструиран од титаниум со висок степен. Лесен и издржлив. Практичен, убав и минималистички - елегантен профил никогаш не влегува во начин на работа или игра. Удобен прстен за носење цел ден. Совршен машки венчален прстен, прстен за годишнини или прстен за специјални прилики. Атрактивно боксер за лесно давање подароци.