Трговска марка ликовна уметност MT Huashan I Canvas Art by Filippe Hugonnard
  • Ново

Трговска марка ликовна уметност MT Huashan I Canvas Art by Filippe Hugonnard

DEN 2.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Подготвени да се претставиме со презентација на разни во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Mt Huashan I“ Canvas Art by Filippe Hugonnard : Artip : Filippe Hugonnard. Тема : Сценски и пејзажи. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.