Без граници машко и големо машко руно џогер шорцеви
  • Ново

Без граници машко и големо машко руно џогер шорцеви

DEN 271.68

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ниту една граница на џогерски шорцеви во супер-меко руно за целодневно удобност ве одведуваат од плажа до бранч со леснотија. Модерно мора да имате за вашата гардероба со топло време. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6'1 "и носи големина M. Fit : Редовно. Подигнете 9” Inseam. Затворање : влечење на стилизирање; еластична лента за половината со врзана вратоврска за додадена удобност. Џебови : две странични џебови и една задна крпеница Pеб.