Графички врв на сонувачи на чудо нации, 4-пакет, големини XS-XXL
  • Ново

Графички врв на сонувачи на чудо нации, 4-пакет, големини XS-XXL

DEN 319.68

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овој графички графички врв на сонувачот од Wonder Nation е совршен за неа во мека, памучна мешавина со дизајн без ознака за дополнителна удобност. Во избор на цврсти материи, отпечатоци и шарени стилови - одлични за мешање и совпаѓање со нејзините фармерки или шорцеви за без напор, симпатичен изглед. Само на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 4 врвови со долги ракави. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : Стајлинг на пуловер. Ракави : Долго. Карактеристики : шарени, цврсти и печатени дизајни, дизајн без ознаки за дополнителна удобност. Графички врски со сонувач за девојчиња од чудо нација.