Време и време женска џемпер за туника
  • Ново

Време и време женска џемпер за туника

DEN 367.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Дајте изјава со оваа џемпер од туника од време и TRU со детали за вратот и копчето од вратот што работат од вратот до рамото. Разноврсно парче каде што можете да се наведете за дополнителна топлина или копче надолу за дополнителен стајлинг и драперија. Исто така, се сече од мекиот француски Териклот со малку преголем, слаб дизајн за да го воздигне вашиот ансамбл додека останува удобно во исто време. Исклучиво на. Материјал : 54% памук/45% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина S. одговара : малку преголем. Деколте : Каул врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : копчиња од врат до рамо; Должина на туника. Каул врат Туника за жени од време и Тру.