Madden NYC јуниори карирани шакети, големини XS-3XL
  • Ново

Madden NYC јуниори карирани шакети, големини XS-3XL

DEN 1.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Вашиот нов омилен шакет оваа сезона! Оваа карирана шахта од Мадден Cујорк има широка јака, капка раменици и огромна силуета за смел, стил на привлекување внимание. Во мека, густа фланела со полите на кошула, тоа е совршено парче за положување на лежење. Спарете го со омилените фармерки и маички, исмејувајте ги врвовите и врвовите на земјоделските култури. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Size : Model is 5'10" and is wearing a size M. Fit : Relaxed. Weight : Midweight. Length : 36” long from center back for a size M. Collar : Point collar. Closure : Button-down front. Sleeves : Долги ракави со манжетни за копчиња. Џебови : 2 предни џебови и 2 џебови за размавта на градите држат најважни работи. Карактеристики : мека ткаенина од фланел; капка рамо; полите на кошулата;