Мое дете на Картер Мое девојче облека со долги ракави, маица и панталони, сет од 3 парчиња
  • Ново

Мое дете на Картер Мое девојче облека со долги ракави, маица и панталони, сет од 3 парчиња

DEN 169.28

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Нови стилови, иста голема вредност. Свеж изглед што ќе го сакате направен со квалитетот на кој му верувате од Картер. Овој сладок 3-парчен сет од моето дете на Картер е совршена (симпатична!) На облеката за вашето малечко. Комплетирајте со координирање на мекиот памучен врв и каросеријата (и двете со преклопување на рамената за лесно над главата!) Плус совпаѓање на панталони за влечење, со забавен карактер апликација на задниот дел за две комплетни, супер слатки облеки. Носете едниот + фрлете го другиот во вашата торба за пелена! PSST… Овој мал сет прави одличен подарок. 3-парчиња сет вклучува : еден каросерија, еден врв и една панталона за влечење. 100% памучно ребро. Врвот : кратки ракави; преклопување на рамената; ликовна уметност. Теловиит : долги ракави; преклопување на рамената; печатење на сите; Силните прилепувања продолжуваат со абење, миење, повторете. Панталони : влечење на еластична лента за половината; Симпатична апликација за ликови зад себе. Лесна облека за брзи промени. Големини preemie-24m. Машина за перење. Увезени.