Reebok Women's Slus Plus Getaw Begaway Printed Heigh Rise Healgings со странични џебови, големини 1x-4x
  • Ново

Reebok Women's Slus Plus Getaw Begaway Printed Heigh Rise Healgings со странични џебови, големини 1x-4x

DEN 1.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Без разлика дали тоа е дел од вашиот нов сезонски стил или ажурирање на вашиот ансамбл за вежбање, станете удобни со хеланките со високи порази на Reebok. Овие хеланки за влага, основни перформанси ќе ви помогнат да се чувствувате најдобро додека го правите тренингот. Страничните џебови се таму за да го чувате вашиот телефон и да се движите бесплатно за рацете. Спарете ги овие печатени хеланки со високи печатени хеланки со соодветниот градник на Reebok (продадено одделно) и завршете го изгледот! Материјал : 78% полиестер/22% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. Fit : Active. Подигање и инсејм : високи; 25 ”Inseam. Затворање : Стил на влечење. Ockебови : Страничните џебови имаат најважни работи. Карактеристики : отпечатоци од контраст; Влашката за влага за да помогне да се одржи ладно и суво. Plusенски плус големина печатени 7/8 хеланки со висок пораст од Рибок.