Време и време на женското лак на рамото на рамото
  • Ново

Време и време на женското лак на рамото на рамото

DEN 1.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овој пат и врвот на резервоарот TRU е вашиот нов мора да го имате основниот, со отворена V-врата и преголеми врски на рамената за да создадете аценти на радосен лак. Изработено во мека лента со плеска со навестување за стрии за удобност, овој забавен изглед се спарува со вашите омилени шорцеви, фармерки и каприс за без напор сончев ден. Само на. Материјал : 58% памук/39% полиестер/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : V-врат. Затворање : пуловер. Ракави : без ракави со ткаени врски со топон на лентите за рамото. Ockебови : Ништо. Карактеристики : плетена ткаенина. Womenенски лак на рамото на рамо од време и Tru.