Студио Wynwood „Сјајни еднорог розова“ фантазија и наука -fi wallидна уметност платно печатење - сива, розова, 24 36
  • Ново

Студио Wynwood „Сјајни еднорог розова“ фантазија и наука -fi wallидна уметност платно печатење - сива, розова,

DEN 1119.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Сјајот „Еднорог Пинк“ е вешто изработено модерно и современо уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна сива боја, ова печатење на ликовно платно од Wynwood Studio е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Карактеристики : Ова уметничко дело има вертикален дизајн на ориентацијата со тема на фантастични суштества за да ви донесе совршена wallидна уметност одржлива и шумска пријателска Професионално рачно испружена во одржлива рамка за дрво, подготвени да висат со претходно инсталирани куки за лесно бесење. Nail и Hanger, исто така, вклучени отпечатени со употреба на ултра-премиум и мастила отпорни на избледени, за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои што се достапни во неколку опции за големина Wynwood Studio 'сјајно розово розово и научно-fi wallидни уметности печатени-сива, розова, 24 "x 36" .