Импестер го мами бебето
  • Ново

Импестер го мами бебето

DEN 175.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Изберете го 3,5-инчниот бебе Alewife кога лососот и пастрмката се хранат со мали алеви во пролет и рано лето. Трол со спуштени табли, нуркачи и планерски табли со бакарни или оловни основни линии, трепкачи или Доџерс со водач од шест метри. Импестер го привлекува бебето Алејфе : За сите предатори, фаќа риба сите 4 сезони. Создава непосредно хранење штрајкови од лосос до бас. Алуминиумско тело на авиони.