Седум дабови момчиња со целосна зип-фау Шерпа Худи, големини со 4-16
  • Ново

Седум дабови момчиња со целосна зип-фау Шерпа Худи, големини со 4-16

DEN 319.68

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Кога денот повикува на пријатно, не гледајте подалеку од топлото и удобно и удобно шерпа худи. Лесен, обичен слој што го носи од ден до викенд. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Тежина : Средна тежина. Јака : прицврстен аспиратор. Затворање : Преден патент. Ракави : Долго. Ockебови : Две предни џебови за торбички. Карактеристики : Поставата за факс на Шерпа. Зип-качулка на момчињата од седум дабови.