Стандарден инјектор за гориво на FJ, нов, замена на ОЕ
  • Ново

Стандарден инјектор за гориво на FJ, нов, замена на ОЕ

DEN 1.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Одговара на следниве возила : Nissan 240 SX1989 (подмодел : база, SE, XE) 2.4 L1990 (подмодел : база, SE, XE) 2.4lnissan axxess1990 (подмодел : SE, XE) 2.4 L1991 (подмодел : 4x4, база) 2.4 L1992 (подлодел : 4x4, Base) 2.4 L1993 (submodel : 4x4, Base) 2.4 L1994 (submodel : 4x4, Base) 2.4 L1995 Base 2.4 LNissan Stanza1990 (submodel : GXE, XE) 2.4 L1991 (submodel : GXE, XE) 2.4 L1992 (submodel : Gxe, se, xe) 2.4lstandardard (ново) OE замена на гориво инјектори, конкретно за да одговара на оригиналниот стил на каросерија, стапката на проток и моделот на спреј, дизајниран за подобрување на работењето на моторот, економичноста на горивото и намалувањето на емисијата, со намалување на прстените на Витон О, кои се одржуваат против екстремни температурни температурни на намотките, специјално Обликуван за оптимална испорака на гориво Калибрирање Слајд и пролетно склопување изработено од не'рѓосувачки челик отпорен на корозија, не'рѓосувачки челик, тестиран во сертифициран објект TS 16949 за да се обезбеди максимална изведба на перформанси за прецизно вклопување и функција, новите инјектори за гориво за замена на OE, даваат гориво на вашиот мотор со само десната цена за оптимална стапка за оптимално за оптимално за оптимално Горење и целокупна изведба. Стандардни моторни производи е водечки производител на делови за управување со напредно-технолошки мотори за автомобилски задниот дел. Производ за производот за детали за апликација и инсталација. Состојба : Ново. Fit Fit : Direct Fit. Продадена количина : продадена индивидуално. Препорачана употреба : ОЕ замена. Дополнителни карактеристики Тип на инјектор на гориво : инјектор за инјекторот MFI инјектор MFI.