14к жолто злато Реверзибилно CZ Huggie обетки - жени
  • Ново

14к жолто злато Реверзибилно CZ Huggie обетки - жени

DEN 1.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

14к жолто злато Реверзибилни обетки на Хјуги - жени. Безвременски класик во гардеробата на секоја жена, нашите 14 обетки на Карат Хуги издвојуваат висок квалитет на полски, кој ќе ја прободе секоја облека. Овие обетки се совршено направени за акцентирање на карактеристиките на лицето и доволно едноставни за да одат со кој било стил без да го одвлекуваат вниманието. Лесно да се отвори затворач го прави совршено затворање за брза примена и отстранување на 100% загарантирано. Ако има некој проблем со вашата ставка, можете да ја вратите без никакви проблеми. Вешто произведено. Целиот декоративен процес е направен под микроскопот на нашите занаетчии и дизајнери на највисоко ниво. Висока полска завршница. Загарантирано да ја задржи својата оригинална содржина и боја. Прави елегантен додаток на вашата колекција на додатоци. Испорачано со вас на ум за да бидете сигурни дека вие и вашите најблиски секогаш изгледаат модерно. Ние работиме напорно за да се осигураме дека вашите предмети се уникатни и безвременски за вашите најнезаборавни прилики. Совршен за давање подароци. 14 Карат злато (14К). 14к жолто злато. Жолта златна боја. Цврсто злато. Обетки на Хуги. Шарки-со-измешана-пост. Кубна цирконија (CZ). Возрасни/постари/тинејџери. Жени (женски). Големина на CZ : 1,10мм. CZ COUNT : 26.