IXIR HTC Desire Charger Micro USB 2. Кабелски комплет од IXIR - {wallиден полнач + полнач за автомобили + кабел} Вистинско дигитално прилагодување Брзо полнење Користете двојни напони д?
  • Ново

IXIR HTC Desire Charger Micro USB 2. Кабелски комплет од IXIR - {wallиден полнач + полнач за автомобили +

DEN 0.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Доживотно гаранција IXIR HTC Desire 820 Charger Micro USB 2.0 Кабелски комплет од IXIR - {wallиден полнач + полнач за автомобили + 2 кабел} Вистинско дигитално прилагодување на брзо полнење користи двојни напони за до 50% побрзо полнење!.