24in. Мешано кактус сукулентно вештачко растение во декоративен кафез
  • Ново

24in. Мешано кактус сукулентно вештачко растение во декоративен кафез

DEN 239.68

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Инјектирајте текстура на голи површини со помош на ова вештачко растение кое предизвикува мешавина од комплементарни кактуси и сукуленти, секој комплетно дизајниран да прикажува детали што се појавуваат природно. Стои 24in. Високо од декоративен кафез, оваа реплика на животниот век додава моментална свежина каде и да е прикажано. Околу скоро природна АД - повеќе од 75 години, скоро природен АД им обезбедува на потрошувачите на совеста убави алтернативи на природните украси. Користејќи и советувани од натуралистите кои го разбираат светот во живо, скоро природно е во состојба да ги рекреираат најреалните украсни предмети за домови, канцеларии и деловни активности. Водена од вистинска посветеност на услугата на клиентите, внимание на деталите и природната филозофија, скоро природно се стреми да им донесе на клиентите најубави, уникатни и впечатливи факс растенија и цветни на пазарот. Димензии на производот : H : 24 in. W : 10 во. Д : 8 во . рамнотежа на текстурата и бојата. Реални детали за гледање. Обезбедува целогодишно зеленило. Одмор во декоративен кафез. Препорачано за употреба во затворен простор или покриена, заштитена локација на отворено. Вештачките растенија се произведуваат со употреба на синтетички материјали и се добро дизајнирани и конструирани за да бидат животни по изглед. Не е потребно одржување за ова вештачко растение; Избришете чиста со мека сува крпа . Мерењата се од дното на растението до најоддалечениот продолжен лист на аранжманот. Димензиите на ширина се пресметуваат и од секоја најдалеку испружена димензија . Димензии на пластери : H : 24 in. W : 8 in. Д : 8 во.