Scalextric C1386t Lamborghini Rampage Centenarios 1: Сет на слот за слот за скала
  • Ново

Scalextric C1386t Lamborghini Rampage Centenarios 1: Сет на слот за слот за скала

DEN 3.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Стандардните аналогни скалакстрични комплети нудат наједноставен начин во возбудливиот свет на трки со слот автомобили. Секој сет на скалакстрик содржи патека, моќност и секако, совршено совпаѓани автомобили. Овој сет е шоу за хипер автомобили во која има трка од глава до глава на Ламборџини Центариос. Создаден за да го одбележи 100-тиот роденден на Феручио Ламборџини, Centenario е суперавтомобил со ограничено издание заснован на популарниот Авентадор. Користејќи го 6,5-литарскиот V12 мотор на Авентадор, автомобилот произведува 759 КС, давајќи 0-60мм на час за помалку од три секунди. Centenario е модел на супер отпорни автомобили, совршени за интензивни, високо влијание на трки, овозможувајќи ви да ги погодите тие најголеми брзини! Избор на електрична енергија на контролорите на рака за да ја прилагодат брзината на автомобилите што е совршено за почетници или да го врти до целосна брзина за повеќе предизвикувачки трки. Совршено за сите нивоа или трки. Распоредот за неколку минути со лесна за поврзување на патеката . Стандардни аналогни скалакстрични комплети нудат наједноставен начин во возбудливиот свет на трки со слот. Трка!