Окружниот планет момчиња со кратки ракави за спиење и шорцеви, сет со пижами од 2 парчиња, големини 4-16
  • Ново

Окружниот планет момчиња со кратки ракави за спиење и шорцеви, сет со пижами од 2 парчиња, големини 4-16

DEN 2.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овој сет со пижами со 2-парчиња од Окружниот Планета Момци доаѓа во прекрасни отпечатоци и смели бои. Координативната графичка маица и шорцеви се меки и истегнати, што ги прави совршени за спиење и лежење наоколу! Сет со пижами од 2 парчиња : 1 кошула за спиење и 1 пар шорцеви PJ. Те : екипаж; кратки ракави; Графички принт од предната страна. Шорцеви : стајлинг на влечење; еластична лента за половината; Печатени ленти на страни. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. ПЈ шорцеви и пижама за маици поставени за момчиња од Окружната планета.