Фантоскоп мека свиленкаста кадифена серија квадратна декоративна перница за перници за кауч, 22 22
  • Ново

Фантоскоп мека свиленкаста кадифена серија квадратна декоративна перница за перници за кауч, 22 22

DEN 3.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

За фантоскопот. Фантоскопската корпорација е основана во 1992 година да се појави како еден од лидерите во домашната текстилна индустрија со обезбедување на едностепени решенија за домашни декоративни решенија. Ние прво ги инвестиравме и ги носевме нашите производи во Јапонија и Германски и се развивме многу успешно на пазарот на текстил во Европа и Азија. Ние го слетавме нашиот чекор на пазарот на Северна Америка во последните неколку години. Со дизајнирање на 95% од нашите производи, нашиот тим за дизајн се стреми да ги популаризира домашните декоративни решенија и да им се обрати на најиновативните производи .. Овие декоративни перници за фрлање на меки свиленкаста кадифена серија ќе го освежат вашиот дом со нивниот шик дизајн и мек допир и ќе го направат вашиот дом уште поубав и стилски. Овие симпатични перници за фрлање се достапни во 4 големини (12 "x20 ", 18 "x18 ", 20 "x20 ", и 22 "x22 ") и 29 бои (беж, сина, розова, зелена , Портокалово, сиво, жолто, кафе, бело, итн.). Овие трајни перници доаѓаат со перници и инсерти изработени од висококвалитетен и еколошки полиестер. Овие украсни перници се совршени за кревет, кауч, дневна соба, автомобил и внатре. Пакет : Комплети од 2 капаци на перници со вметнување. Дизајн : Фантоскоп мека свиленкаста кадифена серија. Материјал : мешавина од полиестер и полиестер со висок степен. Големина : 22x22 инчи/55х55 см. Скриен патент : Силен патент со невидлив дизајн. Чистење : И машината и раката што се перат.