Zingz & Thingz Barn Birdhouse
  • Ново

Zingz & Thingz Barn Birdhouse

DEN 399.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Создадете засолниште за птици во вашиот двор со оваа забавна и уникатна куќа за птици. Ова функционално дело за украси е привлечно и удобно за птиците за гнездење со повеќето скромна големина, додека обезбедува бесконечна забава за себе и за вашето семејство. Достапно во најразлични форми, големини и стилови, изберете ја омилената куќа за птици. Целосните колекции на дизајни засновани на трендови, кои ви донесуваат свежи, иновативни линии на квалитетни производи за дома за секоја сезона. Куќата за птици тежи 1,7 фунти. и мерки 6.25x6.75x8,75 инчи - совршени за пар птици за гнездење!. Направено од полирезин и рачно насликана за да создадете адекоративен дом за вашите пријатели со пердуви . Оваа симпатична куќа за птици ќе додаде шарен шарм во вашиот отворен простор, додека ќе ви обезбеди забавен дом за птиците во вашиот двор.