Уметничка галерија со ремек -дело Фламинго портрет од Метју Шварц Канвас Уметнички принт 22 28
  • Ново

Уметничка галерија со ремек -дело Фламинго портрет од Метју Шварц Канвас Уметнички принт 22 28

DEN 1530.08

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Оваа фино детална фотографија се одликува со величественост на огнена боја фламинго. Со своите прекрасни розови пердуви, заоблен клун со магента и златни очи, оваа прекрасна птица се издвојува против црната позадина на фотографијата. Произведено на најдобриот материјал за платно со супериорна технологија за печатење, овој принт дозволува дури и најдобрите од наменетите детали и сложеноста на фотографот да бидат живописно ставени на екранот. Покрај тоа, вашето впечатливо ново парче го исполнува целиот простор на платното, олеснувајќи го без напорниот процес на виси и да ја елиминира потребата за кадрирање. Живописни бои сигурно ќе вртат глави. Наутичка тема совршена за крајбрежните ентериери. Совршен за модерен дом или канцеларија. Избриши чисти.