Патики за лизгање на женски сјајни ленти
  • Ново

Патики за лизгање на женски сјајни ленти

DEN 2.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Кул дизајн е обележан на Sparkly сјајната патика од Brinley Co. Овие чевли за влечење имаат сјајни горе, нагласени со детали за сатенска лента на вампирите. Дебелата платформа на платформа има текстурирани детали за трајно влечење и подложни табани создаваат удобно вклопување. Висина на пета : 1-инчен. Тип на потпетица : единствена. Висина на платформата : 1-инчен. Ширина на чевли : Среден. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : направено од човекот. Материјал од надворешната страна : гума. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.