Функција на Beatsync Функција Божиќни LED стринг светла, 16'3 '', бакарна жица, топла бела боја, броење
  • Ново

Функција на Beatsync Функција Божиќни LED стринг светла, 16'3 '', бакарна жица, топла бела боја, броење

DEN 351.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Beatsync "Креирај светло шоу каде било што времиња совршено заедно со вашата музика со 100-те бутсинц-активирани жици на светла. Овие жици светла работат во четири режими : стабилно на, бавен пулс, трепкање и светло шоу, која користи вградена -Во микрофон на време светлата да одговорат на музиката што ја играте (помеѓу 65d B до 110d B). Со вградениот пакет на батерии, овие светла се подготвени да работат без потреба да се наплатуваат и да не бараат преземање на апликации за да ви обезбедат со неверојатно искуство со светло шоу веднаш. Лесно за употреба без потребни врски, 100 брои Beatsync активирани со низа светла автоматски откриваат звук на просторијата и LED светлата танцуваат до ритамот на вашата музика! Тие дури доаѓаат со вградена- Во шестчасовниот автоматски тајмер за да го донесе вашето светло шоу во живот. Клучни карактеристики : ? Топло бело звук активирани жици на светла? 100 светла? Многу, многу повеќе? активирана со батерија, не бара полнење? Четири начини на работа : Стабилно на, бавен пулс, трепкање и светло шоу за да одговорат на музиката? Автоматски открива звук на просторијата и LED светлата танцуваат до ритамот на вашата музика? Лесен за употреба, не бара апликација или врски за работа? Вграден шестчасовен автоматски тајмер? Користете технологија за обработка на дигитални сигнали (DSP) за да ги разјасните нивоата на звук за да овозможат ефикасно да реагираат на музиката што се свири "Beatsync 4 функција 16'3 '', бакарна жица, топла бела боја, 100 брои Божиќни LED стринг светла Teat Sync String Lights , 100 брои, бакарна жица, топло бело или повеќе бои LED диоди, Beat Sync, звучни реагирани, LED светла што се синхронизираат со вашата музика, вграден микрофон, без приклучоци или конектори, управувана со батерии, открива динамичен опсег на звуци од 65d B до 65d B 110d B, 4 светлосни функции : Светло шоу (реагира на музика), стабилно на, бавен пулс и трепкање, користи батерии од 3 x AA (не се вклучени), функција за автоматско вклучување/исклучување на тајмер, внатрешна/надворешна употреба, одлично за сезонски декор или секој ден Користете, Божиќно време, технологија за обработка на дигитални сигнали (DSP), направена во Виетнам “.