Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM
  • Ново

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

DEN 2064.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Водичот 65 кабриолет седиште за автомобили е совршено погодно за помали автомобили и помага да го заштитите вашето дете подолго и во задните и напредните позиции. Зад-соочувачки 5-40 фунти и 19 „напред-фајси 22-65 фунти и 34“ -52 “. Компактен дизајн за мали автомобили и се вклопува 3 на задното седиште на повеќето возила. 5 височини на прицврстување, 3 локации на токи и прилагодливи Одморот на главата за соодветно вклопување. Заштита на странично влијание, опсег од 5 точки со прилагодување однапред и прилагодлива глава за одмор на главата, сите нудат безбедност и удобност. Отстранливи перници на телото. Отстранлив држач за чаша.