Полки на Хаегер 15 Тркалезна ракувана печка за пица
  • Ново

Полки на Хаегер 15 Тркалезна ракувана печка за пица

DEN 469.76

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тркалезните грнчари со пица со пица прават пици со крцкава кора. Haeger Potteries 15 "Round ракувана со печка од пица : керамика 15" камен со пица со ракување со рачни рачки за ракување со крцкав временски период : 450 степени до Табела 90-ден ограничена гаранција.