Бебе од Петит Лем девојче боди и панталони Mi & Match, сет на облека од 4-ПЦ
  • Ново

Бебе од Петит Лем девојче боди и панталони Mi & Match, сет на облека од 4-ПЦ

DEN 236.80

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

PL Baby Girl Bodysuit & Pants Mix & Match, 4-PC облеки за облеки вклучува : 2 кошули со пелена и 2 панталони. Кошулите со пелени се карактеризираат со рамнини на рамото, собираат ракави и затворање на прилепување. Панталоните имаат еластична лента за половината.