Супер слаби тексас фармерки на девојчињата
  • Ново

Супер слаби тексас фармерки на девојчињата

DEN 287.68

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Направени со строги тексас на памук, овие слаби фармерки Jordorache се дизајнирани за удобно целодневно носење. Флексибилната конструкција значи дека овие фармерки на девојчиња можат да се справат со училиште и да играат. Superордаче девојки Супер слаби печатени тексас фармерки : 97% памук/3% спандекс. 5 стилизирање на џеб со везени џебови. Супер слаби вклопување. Слабиот отвор на нозете. Прилагодлива половината. Затворање на копче и патент. Машинско миење ладно.