Софија фармерки женски роза криви со висок пораст страничен панел слаби фармерки
  • Ново

Софија фармерки женски роза криви со висок пораст страничен панел слаби фармерки

DEN 2.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Кажете здраво на ова ново пристигнување : симпатична, удобна, тексас со криво-гушкање од фармерки на Софија. Ласкава и забава со висока силуета, овие фармерки имаат дизајн на страничен панел за додаден стил. Совршен за работа или игра, можете лесно да ги спарите овие фармерки со шарена блуза или блејзер на момче - вашата облека е завршена! Исклучиво на. Para nuestra comunidad de habla Hispana : Dale la bienvenida a esta nueva prenda que acaba de llegar, linda y cómoda mezclilla que abraza tus curvas de sofia jeans. Фавориторите y divertidos con una silueta de tiro alto, estos jeans traen una sección Lateral diseñada para darle más estilo. Son Perfectos para cualquier ocasión ya que los puedes combinar fácilmente con una blusa lllamativa o un blazer de corte masphino, ¡y tu atuendo estará completo! Ексклузивен en. Материјал : 66% памук/28% рециклиран полиестер/4% вискоза/2% спандекс/66% алгодон; 28% полиестер Реколадо; 4% вискоза; 2% LICRA. Грижа : Машината за перење/лавар. Земја на потекло : Увезен/Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина 4/la Modelo Mide 5’9” Y Viste Una Talla 4. Fit : Skinny Fit/Talle Ajustado. Подигање и инсејм : високи; 25 ”inseam/tiro alto; 25 ”де Ларго де претприемач. Затворање : Затворање на копчињата со Zip Fly/Cierre de Botón Con Cremallera. Ocketsебови : 5 џебови имаат најважни работи/5 Болсилос пара е есенцијална. Карактеристики : Детали за страничниот панел/Detalle En sección Laterall. Зошто ќе го сакате : Добијте ласкаво слаби, високи вклопувања со искривена силуета. Beyенски високи фармерки со виткање од фармерки од Софија од Софија Вергара. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.