Фармерките на Софија од Софија Вергара Вероника ги уништија манжетните со високи фармерки со високи половини, жени
  • Ново

Фармерките на Софија од Софија Вергара Вероника ги уништија манжетните со високи фармерки со високи половини,

DEN 1.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Живееше и изгледаше фаб. Вознемирениот детали им дава на овие фармерки на Софија од Софија Вергара секогаш изглед на тексас со директно сечење на нозете што ве одржува пријатно. Ексклузивно на .Воните фармерки на Софија од Софија Вергара Вероника ги уништи манжетните со високи фармерки со високи нозе со високи нозе. Омилени мерења на моделот : Висина : 5'10 ", половината : 26", биста : 33 ", колкови : 36". Medidas Aproximadas de la Modelo : Estatura : 5'10 ", Cintura : 26", Busto : 33 ", Caderas : 36". Омилен модел е носена големина 4. la Modelo viste una Talla 4. ласкаво високо вклопување; тенок низ бутовите; директно до глуждот; изборни манжетни/. Ajuste atractivo de cintura alta; Есбелто А Нивел де Лос Муслос; Пјена Ректа Хаста ел Тобило; pu ± OS opcionales. Приближно. Inseam Unfuffed : 30-1/2 "; приближно манжетно со инсем : 26". Largo aproximado de Enterepierna sin pu ± OS : 30-1/2 "; largo aproximado de Enterepierna con pu ± OS : 26". Контурна лента за половината ги гушка колковите за дополнителна удобност и спречува да се отвори; Затворање на копчињата со поштенски мува; јамки на ременот; Носете манжетни или неоткриени. La cintura contorneada se ajusta a las caderas para градоначалник Comodidad y evita que la tela estire y forme espacios; Cremallera con cierre de botn; Премилис пара Цинтерн; Puede usarse con o sin el ruedo introdado. Стајлинг со пет џеб; депонираше лепенка за потпишување на задниот дел од половината. Естило де Цинко Болсилос; Parche con la firma en lier en la parte posterior derecha de la cintura. Зошто ќе го сакате тоа : тоа е разноврсен тексас кој е удобен и удобен, Go Cuffed или неоткриен со навестување на стрии. A Salos con o sin pu ± OS . 99% памук/1% еластан. 99% Алгодн/1% еластано. Машина за перење. Лавадо А М М -Квина. Увезени. De увозник. Софија фармерки од Софија Вергара искинаа директно фармерки за жени/фармерки Расгадос де Пјерна Рета де Софија фармерки де Софија Вергара. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате сигурни да носите нешто што апсолутно го сакате.