Империјал 1 2CT TDW DIAMOND 10K Бело злато три камен ореол прстен
  • Ново

Империјал 1 2CT TDW DIAMOND 10K Бело злато три камен ореол прстен

DEN 3.00

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Одредени да го привлечат нејзиното внимание, овој блескав три камени дијаманти прстен е прекрасен избор спарен со нејзината прилагодена секојдневна облека. Изработено во 10к бело злато, овој дизајн за привлекување око има трио бел дијамант секој завиткан во рамка со помали дијаманти. Дополнителен дијамант ја украсува секоја страна од прстенот за да го заврши стилот. Едноставно зрачен, овој изглед е полиран на светла сјај. Империјал 1/2 CT TDW DIAMOND 10 K Бело злато Три камени ореол прстен (H-I, I2).