Chaps Men's Flatback Rib Westport Quarter Zip Mockneck Nit- големини XS до 4xB
  • Ново

Chaps Men's Flatback Rib Westport Quarter Zip Mockneck Nit- големини XS до 4xB

DEN 223.68

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Џемперот со ребрестиот врат на вратот на вратот е разноврсен, може да се носи сам или како одлично со совршено над копче или маица за деновите и вонредните денови. Четкано ребро со рамен бек. Стилски ребрести бод. Четвртина поштенски. Разновидно парче слоеви. Машина за перење.