Маверик со двојна приврзаност на отворено кучиња од Војаџер, без влечење миленичиња за миленичиња - фуксија, медиум
  • Ново

Маверик со двојна приврзаност на отворено кучиња од Војаџер, без влечење миленичиња за миленичиња - фуксија,

DEN 419.84

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Бидете Маверик каде и да се шетате, без оглед на тоа е зафатена градска улица или тешка патека за пешачење, Маверик на отворено го прави одење на вашето куче самоуверена афера. Ние специјално ја дизајниравме оваа кучиња елек за да ви даде дополнителна контрола додека ги истражувате одличните на отворено. Користете ја засилената рачка на задниот дел за брзо да добиете контрола над вашето кученце. Обесхрабрени вашето куче да се повлече со тоа што ќе го закачи поводникот на предниот прилог на поводник Д-прстен или оставете го вашиот пуч да го преземе водството со тоа што ќе се закачи на задниот летен прилог Д-прстен. Најдобри материјали за домашни миленици Маверик Двојна приврзаност на отворено кучиња со кучиња од Војаџер, без влечење миленичиња за одење на миленичиња-Фуксија, Средно се повеќе причини да се сака маверик со двојно прицврстување : Тешки хардвер и двострано, обезбедуваат импресивна издржливост . Воздушен воздух . Панелите за мрежи ја подобруваат удобноста . 4 точките за прилагодување Обезбедете сопствено вклопување за вашето кученце . Засилена рачка на ткаенината на задниот дел ви дава дополнителна контрола . има рефлексивна декларација и трим за одлична ноќна видливост . 2 одборувања од странично ослободување извадете ја кавгата надвор на лизгање на прицврстувањето . Достапно во 4 големини за да одговараат на мали, средни и големи раси на кучиња . Поддржано од не-метеж, 100% гаранција за враќање на пари . однесете дома Маверик двојна приврзаност на отворено кучиња денес!.