Јуниори плус Барби заедно повторете графичка маица со краток ракав
  • Ново

Јуниори плус Барби заедно повторете графичка маица со краток ракав

DEN 0.33

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Барби го слави Меѓународниот ден на жената 2022 година со чест на овластените жени и го зајакнува неограничениот потенцијал на девојчињата насекаде. Покажете го вашиот стил и самоизразување во овој супер мек без обележје, измиени јуниори Барби заедно Повторете ја графичката маица со кратки ракави што е исто толку модерно колку што е удобно! Ова на тренд графички може лесно да се спари со вашите омилени фармерки, џогери или шорцеви. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Fit : Стандардно вклопување. Стил на вратот : вратот на екипажот. © Метел, сите права се задржани. Јуниори Барби заедно повторете ја графичката маица со кратки ракави.