Моторцикл издувни цевки за пригушувачки пригушувачки сребрен тон Универзален
  • Ново

Моторцикл издувни цевки за пригушувачки пригушувачки сребрен тон Универзален

DEN 156.16

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Погодни за : за моторцикл со велосипед со нечистотија, за кој е потребен пригушувач на издувни гасови со дијаметар од 63 мм. Овозможува длабок и мазен звук. Му дава на вашето возило подобар проток на воздух и перформанси. Дизајнот на излез во форма на уста му дава модерен изглед на вашиот тркачки мотоцикл. Овој врв на пригушувач не само што може да го намали бучавата на издувните гасови, туку може да го ослободи издувниот гас безбедно и ефикасно. Направено од галванизирано железо што има намера за долг животен век, анти-кавга, може да се користи за долгорочно време. Нуди квалитет, сигурност и издржливост, не е лесен за деформирање. Лесен за инсталирање, директна замена за стариот или скршен. Препорачливо е да го проверите постојниот број на дел или големината пред да поставите нарачка. Ве молиме, оставете разлики од 5-10мм како резултат на рачното мерење. 63мм моторцикл издувни цевки за пригушувачки пригушувачки мефлер, сребрена тон Универзална намалување на звукот на длабоки белешки . прилагодлив и отстранлив . Лесна инсталација . вклопување : Поставете за инсталација на дијаметарот на цевките за издувна цевка, со големина на цевката од 63мм, ако не го знаете вашиот издув Pipe Dia, ве молиме измерете го . Состојба : сосема ново. Материјал : челик. Боја : сребрен тон. Должина : 53мм/2.09 ". Излез Дијаметар : 63мм/2.48". Дијаметар на влезот : 38мм/1,50 ". 1 x збунетост на издувните цевки.