Бела Вита Тијана пука
  • Ново

Бела Вита Тијана пука

DEN 1.67

Износот
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тијана од Бела Вита е совршен ласер отсечен снима. Нашите клиенти зборуваа, а класичната конструкција на пети продолжува да биде омилена. Облечете го или облечете го со тексас. Овој стил е за женска софистицираност и може да се носи 12 месеци надвор од годината. Тијана има саси исецка на страната за малку дополнителен пламен. Дизајн на свеж ласерски исецка. Класичен зашилен пети. Внатре во патент за лесно вклучување/исклучување.